Робота в Україні | Кировоград

Вы гость | войти | регистрация
Украина - Доска объявлений городов Украины. Бесплатные частные и коммерческие объявления
Украина
найти в объявлениях например, коляска в Днепропетровске
дата: 7. август 2016 14:07
город: Кировоград , Україна
раздел объявлений: частные
тип объявления: предложение
автор: Set___Rewer все объявления
номер объявления: 3284156
количество просмотров: 124
добавить в блокнот (0)
оставить комментарий (0)
пожаловаться

Робота в Україні


телефон: +380995461278
цена: 25 000 UAH

Простий заробіток в інтернеті. Прибуток залежить лише від ВАС!
(Дочитайте до кінця, це важливо і цікаво, і займе всього кілька хвилин, але дочитайте до кінця!)
Доброго дня!
Цей проект проводиться спеціально для більш широкого розвитку міжнародної платіжної системи "WebMoney". Тому, я не знаю який за рахунком учасник проекту я, але теж хочу в ньому брати участь, тому що за 2,5 місяці роботи я зміг заробити близько 3000 доларів, і хочеться розвиватися далі. АЛЕ попереджаю відразу - потрібно буде трохи попрацювати. Так що, якщо ви цілеспрямована людина спробуйте і у Вас вийде!
Читайте дуже уважно! Для досягнення результату потрібно добре попрацювати близько 2 тижнів по 3 години на день. Ви можете заробляти в залежності від ваших зусиль. Я не пропоную Вам роботу із серії "вишліть нам 100 доларів, а ми вам надішлемо відскановані тексти" і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства ось це справжній обман! Люди хочуть працювати в затишній обстановці, вдома ось чому вони відгукуються на оголошення. Найсумніше полягає в тому, що вони й справді ГОТОВІ ПРАЦЮВАТИ, але роботу їм ніколи не надають, оскільки подібних "роботодавців" хвилює лише поповнення їх особистого рахунку.
ЗАПАМ'ЯТАЄТЕ: НЕ існує справжніх вакансій "складача тексту" і "співробітників по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У теперішньому випадку Ви не будете жертвою недобросовісних "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить тільки від Ваших зусиль. Це дійсно РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті. Дочитайте до кінця, приділіть всього кілька хвилин, Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, ваше матеріальне становище різко покращиться, ЯКЩО ТІЛЬКИ ви цього захочете! Я пропоную Вам річ, до якої й сам ставися спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ. Розумію, з якою недовірою Ви це читаєте але прошу, дочитайте до кінця.
ЧИТАЮЧИ ЦЕ, ВИ МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ, як я змінив СВОЄ! Натрапив я на ЦЕ ОГОЛОШЕННЯ абсолютно випадково, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ПАРУ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ, ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 21 ГРИВНІ. Я подумав, що це має бути черговою фішкою для лохів, але вирішив все таки дочитати до кінця і дізнатися, що за фігню МЕНІ пропонують ... Далі там говорилося, що треба послати по 3 гривні на 7 Internet-гаманців системи "WebMoney", які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору. В результаті чого сьомий рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Internet-гаманця. Потім Ви закидаєте дане повідомлення, але вже з вашими даними на сьомому рядку, на 100 різних форумів. Ніяких хитрощів! Ну, я подумав і подумв, що в принципі нічого не втрачаю крім 21 гривні, гроші невеликі, ЗАТЕ В МЕНЕ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ШАНС ЗАРОБИТИ. І цей шанс КОШТУЄ ЦЮ невелику суму, яку я, звичайно ж, можу собі дозволити. І я вирішив спробувати.
Зареєструвався в WebMoney Keeper Mini https:start.webmoney.ru/Signup.aspx і створив собі Інтернет-гаманець, перелічила всім учасникам акції по 3 гривні і почав розсилати ці оголошення на різні форуми і дошках оголошень. Протягом 4-х днів я зареєструвався на більш ніж 60 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглянув у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО?! Надійшло всього лише 12 гривень! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 100, хто по 300 у.о ... Пиши пропало, подумав я, потрапив на черговий обман, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі доларів, наївний. Ну і кинув це заняття, так і не діславши своє оголошення до 100 форумів.
Ще через тиждень (заради цікавості) заглянув у свій Internet-гаманець. Дивлюся, вже побільше - 90 гривень. Так, думаю, справа не варта уваги, дрібниця. Ще через 2 тижні я все таки знову відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 1000 гривень. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 1000 гривень. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили 8000-9000 гривень. І раптом, після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 8000 гривень.
Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. РЕЗУЛЬТАТ БУВ ПРИГОЛОМШЛИВИЙ. По закінченні всього 2,5 місяців, я заробив приблизно 25000 гривень. І гроші йдуть щодня. Кожні кілька хвилин на мій рахунок в середньому надходить по 10 гривень. І це все тільки за ціну в 21 гривню! Я був в дуже поганому економічному становищі і довго не міг знайти собі нормальну роботу, до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усієї країни. Я купив собі все, у чому мав потребу. І це дуже до речі, погодьтеся!?
Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ! Тепер, я розповім Вам, як це працює, і найголовніше, ЧОМУ?! Я Вам обіцяю, що якщо ви будете, У ТОЧНОСТІ, дотримуватися все нижче перераховані інструкції, то ви почнете одержувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали. ВАШ ВНЕСОК СКЛАВ ВСЬОГО 21 гривню! УВАГА, ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і ви залишитеся задоволені!

ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1 КРОК. Зареєструйтесь в системі "WebMoney Keeper Mini", яка знаходиться за адресою: https:start.webmoney.ru/Signup.aspx. Далі створіть собі Інтернет-гаманець WMU-UAH та покладіть на свій рахунок 25 гривень, (21 гривню для перекладу по 3 гривні на 7 запропонованих інтернет гаманців і кілька копійок - це комісія, за кожний переказ система знімає 0,8%.) Як це можна зробити? Всі способи описані за адресою: http:www.webmoney.ru/rus/addfunds/. Особисто я поповнила рахунок у найближчому пункті поповнення. Вибирайте той, який найбільш зручний для вас - і дійте!
2 КРОК. Тепер потрібно перевести по 3 гривні на кожен з нижче перелічених гаманців. Для цього необхідно увійти в свій Гаманець за адресою: https:my.webmoney.ru/login.aspx?ReturnUrl =% 2fdashboard.aspx і вибрати функцію "передати WM" - потрібно вказати номер гаманця, на який буде здійснений переклад і суму , потім натиснути на кнопку: OK. Повторіть так з кожним з 7-й гаманців, наведених нижче. При перерахуванні грошей на кожен з гаманців, у полі "Примітка" ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно написати «прошу внести мене у список WebMoney" (без лапок) і тоді мережеві модератори включать вас в систему, інакше ви не зможете зняти дохід. Отже, відправте по 3 гривні на кожен з наступних гаманців:


1. U386845885812
2. U363456668160
3. U309404083745
4. U347871112294
5. U193509567130
6. U491929301108
7. U049392413634
ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід необхідно відправити НА КОЖЕН з цих 7 гаманців по 3 гривні - інакше мережними модераторами "WebMoney" гаманців ви просто не будете включені в систему і Ви не зможете зняти дохід.
Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку і до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місце 5-го, 7-ий - на місце 6-го! А в 7-ій номер, який виявився порожнім, впишіть НОМЕР Вашого гаманця!
3 КРОК. Розмістіть цю статтю (або оголошення з посиланням на сторінку зі статтею, яку ви без праці можете зробити на одному з безкоштовних сайтів, наприклад: http:narod.yandex.ru). Статтю і посилання на Вашу сторінку розміщуйте на сайтах про роботу, але не менше, ніж на 50-100 форумах і стрічках новин (News Groups).
Запам'ятайте - чим більше ви розмістите, тим вищим буде Ваш дохід. І цей дохід буде прямо залежати від Вас. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід 25000 гривень - ЦЕ МІНІМУМ! Протягом 2,5 місяців. Більше розміщень - більший дохід (при цьому в геометричній прогресії). Отже, коли ви досягнете першої позиції в списку, Ви будете мати тисячі гривень. Це коштує всього 21 гривню - невелика сума в наш час і головне - ЦЕ ПРАЦЮЄ! Займіться цим зараз не відкладаючи на завтра! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуках роботи, форумах, дошках оголошень. Удачі Вам! Вона вже дійсно поруч! Дійте!
Погано живуть ті, які все життя лише збираються жити!


фото:
Робота в Україні - Україна
.
оставить комментарийоставить комментарий:
Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи или new! автор объявления
войти | регистрация | я - автор

  |


Как автор объявления, Вы можете оставить к своему объявлению комментарий, в котором, например, сможете ответить на уже оставленные к Вашему объявлению вопросы или дополнить Ваше объявлению актуальной информацией

Если это Ваше объявление и Вы разместили его как:
- ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫЙ пользователь, просто войдите в систему и Вы сразу сможете оставить комментарий.
- HEЗАРЕГИСТРИРОВАННЫЙ пользователь, перейдите в раздел "мои объявления" и запросите доступ к поданным Вами объявленим, как там описано. Получив список Ваших объявлений, выберите объявление, к которому Вы хотите оставить комментарий и переходите по ссылке "администрировать". На странице администрирования Вашего объявления Вы увидите ссылку "оставить комментарий".

Важно:
- зарегистрированные и вошедшие в систему пользователи могут оставлять комментарии к ЛЮБЫМ объявлениям, как к своим, так и к других пользователей,
- незарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии только к СВОИМ объявлениям.
Поэтому, регистрируйтесь :-)


[х] закрыть окно

Как администрировать моё объявление?Вы могли разместить объявлениe 1. как ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫЙ пользователь или 2. как НЕЗАРЕГИСТРИРОВАННЫЙ пользователь.
Процессы администрирования (редактировать, удалить, продлить) объявления в зависимости от варианта размещения, отличаются и описаны по ссылкам:

1.1. Как удалить объявлениe, поданное ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ пользователем
1.2. Как редактировать объявлениe, поданное ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ пользователем

2.1. Как удалить объявлениe, поданное НЕЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ пользователем
2.2. Как редактировать объявлениe, поданное НЕЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ пользователем


[х] закрыть окно


На официальных сайтах справочниках телефонных номеров для предприятий и фирм Вы можете проверить правильность и актуальность указанного к объявлению телефонного номера и получить дополнительную информацию о юр. лице.


Найти по номеру телефона организацию или адрес (по округам РФ) Вы можете здесь :

[х] закрыть окно

объявления | бесплатные объявления | доска объявлений
\u0420\u0435\u0439\u0442\u0438\u043d\u0433@Mail.ru \u0423\u043a\u0440\u0430\u0438\u043d\u0441\u043a\u0438\u0439 \u043f\u043e\u0440\u0442\u0410\u043b \u041c\u0415\u0422\u0410 - \u0423\u043a\u0440\u0430\u0438\u043d\u0430. \u0420\u0435\u0439\u0442\u0438\u043d\u0433 \u0441\u0430\u0439\u0442\u043e\u0432 \u0423\u043a\u0440\u0430\u0438\u043d\u0430 \u043e\u043d\u043b\u0430\u0439\u043d
⇑ \u041d\u0430\u0432\u0435\u0440\u0445
⇓ \u0412\u043d\u0438\u0437